Kedves leendő gazdim!
samu vagyok, red törpe uszkár fiúcska! Nagyon kedves, nyugodt, bújós kiskutya vagyok! Az alap engedelmességi feladatokat nagyon szépen tanulom már. mindennapjaimba betekintést nyerhetsz a tiktok-on, a sparrowband.kutyasziget profilján. minden oltásom megvan, egészséges vagyok és törzskönyves. a kávézó nagy kedvence vagyok, ezért találkozhatsz velem és anyukámmal az utopia novában budapest mellett. foglalj egy tali időpontot az utopinova.hu -n vagy csörgess meg minket, nem garantálom, hogy én veszem fel :) a képek közé betettem anyát is, hogy lásd milyen szép leszek, ha felnövök
Odgajam pse 7 godine, od 2019. Član sam Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete.
2021 óta foglalkozunk kutyatenyésztéssel. Mottónk a boldog kutya, boldog gazdi!
A kutyusaink világát a Tiktokon is lehet követni
https://www.tiktok.com/@sparrowband_kutyasziget?_r=1&_t=ZN-95JYUq0IeKk
Nagyon fontos számunkra, hogy kiskutyáink egy kialakult személyiséggel és egészséges idegrendszerrel kerüljenek az új családjukba, ezért az ehhez szükséges időt még velünk töltik. Ennek eredményeképp kutyusaink gazdihoz költözése 4-5hónapos koruk után kezdődik meg.
Koristimo kolačiće da vam pružimo najbolje onlajn iskustvo.
Stupanjem na naš sajt pristajete na korišćenje kolačića u skladu sa pravilima privatnosti.Još podataka