Odgajam pse 15 godine, od 2011. Član sam Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete.
2007 ben lett az első filám, azóta örök szerelem. A Cafib vonalú kutyákat szeretem, van is belőlük 4 darab akinek a szülei Brazíliában születtek. A többi kutyám saját tenyésztés ezt a vonalat képviselik.
Koristimo kolačiće da vam pružimo najbolje onlajn iskustvo.
Stupanjem na naš sajt pristajete na korišćenje kolačića u skladu sa pravilima privatnosti.Još podataka